OPIEKA TRENERSKA
TRIATHLON COACHING

Opieka trenerska

zapoznaj się z naszą ofertą treningu

Trenuj skutecznie

Trenuj według sprawdzonych i skutecznych metod. Osiągaj swoje cele, rozwijaj się fizycznie oraz mentalnie stając się bardziej świadomym zawodnikiem. Nasz trening prowadzi do wykorzystania i powiększania osobistego potencjału zawodnika. Niezależnie od poziomu sportowego i w dostosowaniu do możliwości jakie są do dyspozycji. Przy tym staramy się o to, aby triathlon pozytywnie wpływał na osobowość i życie zawodnika.

Metody najlepszych na świecie

Dobrze znamy specyfikę triathlonu. Nie jest to zwykłe połączenie biegania, jazdy na rowerze i biegania, ale osobna dyscyplina. Wieloletnie doświadczenie w szkoleniu triathlonowym opieramy o metodykę Trisutto. Jej głównym twórcą jest Brett Sutton, najbardziej utytułowany trener w historii triathlonu. To metody stosowane od dekad, które wyszkoliły wielu mistrzów świata, medalistów olimpijskich, a także prawdziwe legendy sportu.

Dołącz do drużyny

Możesz dołączyć do naszej małej społeczności. Mamy zdrową i wesołą atmosferę. Na pewno nie brakuje nam tzw. luzu i nie jesteśmy podzieleni ze względu na osiągane wyniki. Naturalnie spotykamy się przede wszystkim na treningach i zawodach. Ale również w czasie wolnym, bardziej towarzysko. Większość z nas mieszka w Trójmieście i okolicach, jednak z wszystkimi niezależnie od miejsca zamieszkania utrzymujemy kontakt poprzez media społecznościowe.

C266CE2B-CBCD-4774-A2A0-D1F8072176AD_1_201_a
Funkcjonalna aplikacja

Korzystamy z najlepszej na rynku platformy treningowej online – Training Peaks. Służy jako dziennik treningowy do archiwizacji, planowania, analizowania oraz kontaktu pomiędzy zawodnikiem a trenerem. Pozwala w szeroki i łatwy sposób wspomagać proces treningowy niezależnie od miejsca zamieszkania. Synchronizuje się z praktycznie każdym zegarkiem sportowym. Dostępna jest również wersja mobilna na smartfony.

TP_logo_horz_2_color_tag
Zbieraj doświadczenie

Trenując z nami masz szanse na powiększanie szerokiej wiedzy dotyczącej treningu i nie tylko. Korzystając z grupowych sesji, weekendowych konsultacji czy obozów lub webinariów możesz zdobyć cenną wiedzę o treningu, odżywianiu, startowaniu na zawodach, sprzęcie czy kwestiach mentalnych. Świadome trenowanie jest efektywniejsze i prowadzi do lepszych rezultatów.

23C2C33F-7E93-43F1-AAFC-53DA1866ED4E
Korzystaj ze zniżek

Nasi zawodnicy mają dostęp do zniżek i benefitów u naszych partnerów. Są to m. in. sklep z akcesoriami sportowymi, zawody sportowe, odżywki i suplementy.

W skrócie otrzymujesz

  • plan treningowy
  • wsparcie trenerskie
  • dostęp do aplikacji Training Peaks
  • możliwość korzystania z grupowych treningów
  • dostęp do materiałów szkoleniowych
  • możliwość dołączenia do społeczności Endure Team
  • benefity u partnerów

Zgłoś się

Skontaktuj się z nami by otrzymać szczegóły oferty treningowej lub zadaj pytanie, jeśli masz jakieś wątpliwości

Rekomendacje