TOMASZ SPALENIAK

Triathlon zacząłem trenować w 2009 roku. Zdobywałem doświadczenie i umiejętności w praktyce trenując z pełnym zaangażowaniem, często z czołowymi polskimi zawodnikami i pod okiem wybitnych polskich trenerów. Specjalizuję się na dystansie 1/2IM (4h01’39”), ale ukończyłem również zawody Ironman (8h52’48”) oraz 3 biegi maratońskie (2h32’50”).

Od kilku lat pomagam innym zawodnikom jako osobisty trener. Każdy z moich podopiecznych sukcesywnie osiąga postępy czerpiąc pasje ze sportu. Sam wciąż rozwijam się jako zawodnik i trener. Swoje doświadczenie i wiedzę, zdobyte czasami na własnych błędach, poszerzyłem o kurs trenerski Trisutto*. Nauka od najbardziej utytułowanych trenerów w triathlonie była bardzo cenna. Szkolenie nie tylko pogłębiło moje kompetencje jako coacha, ale również było dodatkową inspiracją do dalszego rozwoju i pracy z zawodnikiem. Oprócz tego ukończyłem kurs instruktora triathlonu oraz dietetyki sportowej.

_dsc2531-kopia

REKOMENDACJE

* szkolenie przeprowadzili
MENTOR COACHING

RICK PICKARD

Rob Pickard znacząco przyczynił się do największych sukcesów australijskich triathlonistów w późnych latach 90-tych. Pełnił funkcję pierwszego dyrektora narodowej reprezentacji Australii w triathlonie. Rob jest autorem kilku programów treningowych i kursów, które są obecnie wykorzystywane przez Międzynarodowy Związek Triathlonu (ITU).

GŁÓWNY TRENER TRISUTTO

BRET SUTTON

Najbardziej utytułowany trener w triathlonie. Jego zawodnicy to medaliści mistrzostw świata na długich i krótkich dystansach, w tym dwukrotna medalistka olimpijska Nicola Spirig, czterokrotna Mistrzyni Świata Ironman Chrissie Wellington, dwukrotna Mistrzyni Świata Ironman oraz Ironman 70.3 Daniela Ryf. Brett Sutton trenował trzech indywidualnych medalistów olimpijskich, doprowadził do 15-stu zwycięstw na mistrzostwach świata ITU.  Jego zawodnicy zgromadzili ponad 100 zwycięstw na zawodach Ironman 70.3 i Ironman.