ENDURE BASIC COACHING

System treningowy przygotowujący do sezonu triathlonowego oraz startów docelowych. Przeznaczony głównie dla początkujących oraz średniozaawansowanych zawodników, którzy oczekują przede wszystkim właściwego planu treningowego. Program jest całoroczny i obejmuje okres treningu ogólnego oraz treningu specyficznego ze względu na start docelowy.
Na aplikacji Training Peaks zawodnik otrzymuje cyklicznie plan treningowy do samodzielnego wykonania. Jest on elastyczny, aby było łatwiej go dopasować do codziennych zajęć. Same obciążenia treningowe (ilość, intensywność sesji) są dopasowane na podstawie wywiadu z zawodnikiem.
W razie komplikacji przy realizacji planu czy pytań dotyczących treningu, sprzętu, diety i itp. można konsultować się z trenerem. Oprócz tego dla zawodników udostępnione są pomocnicze materiały szkoleniowe. Jest też możliwość dołączenia do regularnych treningów grupowych w okolicach Trójmiasta.

Trening oparty jest na metodyce Trisutto, za którą stoi najbardziej utytułowany trener w triathlonie Brett Sutton. EBC to sprawdzony i skuteczny system pod warunkiem systematycznej pracy. Nasi podopieczni trenując w ten sposób zdobywali m.in. kwalifikacje na mistrzostwa świata czy udanie debiutowali na dystansie pełnym w triathlonie.

Pakiet EBC uzupełniają zniżki u partnerów, możliwość przyłączenia się do społeczności Endure Team oraz wsparcie merytoryczne.

Dołącz do NAS!

Skontaktuj się z NAMI, aby się zgłosić lub dowiedzieć więcej o Endure Basic Coaching

W SKRÓCIE:

  • elastyczny plan treningowy,
  • do realizacji niezależnie od miejsca zamieszkania,
  • metodyka Trisutto,
  • możliwość konsultacji z trenerem, wsparcie merytoryczne,
  • zniżki u partnerów,
  • możliwość uczestniczenia w regularnych grupowych treningach w okolicach Trójmiasta, zgrupowaniach, warsztatach.
Gwarancja jakości – pierwszy miesiąc jest okresem próbnym. W ten sposób można zweryfikować jakość usługi. Rozliczamy się dopiero przy chęci kontynuowania współpracy.