ENDURE BASIC COACHING

System treningowy przygotowujący do sezonu triathlonowego oraz startów docelowych.
Przeznaczony głównie dla początkujących oraz średniozaawansowanych zawodników, którzy oczekują przede wszystkim właściwego planu treningowego. Program jest całoroczny i obejmuje okres treningu ogólnego oraz treningu specyficznego ze względu na start docelowy.
Na aplikacji Training Peaks zawodnik otrzymuje cyklicznie plan treningowy do samodzielnego wykonania. Jest on elastyczny, aby było łatwiej go dopasować do codziennych zajęć. Same obciążenia treningowe (ilość, intensywność sesji) są dopasowane na podstawie wywiadu z zawodnikiem.
W razie komplikacji przy realizacji planu czy pytań dotyczących treningu, sprzętu, diety i itp. można konsultować się z trenerami. Oprócz tego dla zawodników udostępnione są pomocnicze materiały szkoleniowe. Jest też możliwość dołączenia do regularnych treningów grupowych w okolicach Trójmiasta.

Trening oparty jest na metodyce Trisutto, za którą stoi najbardziej utytułowany trener w triathlonie Brett Sutton. EBC to sprawdzony i skuteczny system pod warunkiem systematycznej pracy. Nasi podopieczni trenując w ten sposób zdobywali m.in. kwalifikacje na mistrzostwa świata czy udanie debiutowali na dystansie pełnym w triathlonie.

Dołącz do NAS!

Skontaktuj się z NAMI, aby się zgłosić lub dowiedzieć więcej o Endure Basic Coaching

Zgłoszenia do 30 września 2020

W SKRÓCIE:

  • elastyczny plan treningowy,
  • do realizacji niezależnie od miejsca zamieszkania,
  • metodyka Trisutto,
  • możliwość konsultacji z trenerem, wsparcie merytoryczne,
  • możliwość uczestniczenia w regularnych grupowych treningach w okolicach Trójmiasta, zgrupowaniach, warsztatach.

Triathlon to sport indywidualny. To prawda, ale nic tak dobrze nie wpływa na mobilizację jak świadomość, że są inni w grupie, którzy tak jak my przygotowują się do startu. Endure Basic Coaching daje możliwość spotkania się na treningu z innymi zawodnikami i zawodniczkami z Endure Team, wymiany doświadczeniami i udziału w eksperckich wykładach online czy czatach z trenerami, a wszystko to w zamkniętej grupie. To także weekendowe obozy treningowe trzy/cztery razy w roku w różnych zakątkach Polski, obozy klimatyczne czy wewnętrzne mistrzostwa teamu, a także impreza integracyjna na zakończenie sezonu.

Jednym z istotnych elementów pakietu Endure Basic Coaching jest dostęp do rabatów partnerów biznesowych Endure Team. Już dzisiaj dysponujemy korzystnymi zniżkami na sprzęt rowerowy (m.in. Trek, Pinarello, Giro, Bontrager, Shimano, Lightweight) , odżywki i suplementy, pianki, stroje triathlonowe, a także opłaty startowe na niektóre imprezy. Nieustannie prowadzimy rozmowy z kolejnymi firmami, aby poszerzać pakiet rabatów dla ekipy Endure Team.

Dla naszych zawodników planujemy regularne, co kilka tygodni, zgrupowania w różnych częściach Polski. Trening w grupie pod nadzorem trenerów ma być weryfikacją jakości wykonanej pracy oraz prowadzić do dalszego doskonalenia i postępów. Przy okazji jest to okazja do zbierania cennego doświadczenia oraz integracji z grupą. Będą to najczęściej krótkie, treściwe weekendowe zjazdy w okresie przygotowań do sezonu. Zależnie od zainteresowanych niektóre z nich wydłużymy, tak aby były obozem treningowym. W miarę zainteresowania organizowane będą także obozy klimatycznego w Polsce i zagranicą.

Trening triathlonowy to nie tylko pływanie, jazda na rowerze i bieganie. W Endure Team przywiązujemy dużą wagę do wiedzy. Dlatego cyklicznie będą organizowane spotkania online podczas, których nasi lub zaproszeni eksperci podzielą się niezbędną wiedzą na przykład na temat dożywiania w triathlonie, regeneracji, sprzętu itd. Na przemian będzie organizowany webinar lub czat z trenerami, podczas, którego członkowie teamu otrzymają odpowiedź na nurtujące pytania.

Masz pytania? Pisz na tomasz@endure-team.pl

PATRONAT: TRIATHLONLIFE.PL