ANIA HALSKA

Jestem absolwentką kierunku wychowanie fizyczne oraz studium trenerskiego AWF Katowice z uprawnieniami trenera personalnego oraz konsultanta żywieniowego. Ze sportami wytrzymałościowymi jestem związana od 2011 roku specjalizując się początkowo w biegach średnich oraz długodystansowych biegach górskich.
Triathlon trenuje od 2015 roku świadomie rozwijając się jako zawodnik. Moje dotychczasowe osiągnięcia to m. in. tytuły Mistrzyni Polski AG na dystansie standard i średnim w duathlonie, czołowe miejsca open na prestiżowych imprezach w Polsce (m.in. trzecie miejsce wśród polskich zawodniczek na zawodach Ironman 70.3 Gdynia).
Triathlon jest moją wielką pasją, stylem życia, opartym na organizacji, wytrwałości i konsekwentnym dążeniu do celu. W pracy trenera łączę wiedzę teoretyczną i praktyczną nabytą podczas studiów trenerskich oraz 8 letniej pracy jako trener personalny z doświadczeniem zdobytym jako zawodniczka w triathlonie. Specjalizuję się na dystansie 1/2 IM.
Pracuję z  zawodnikami na różnym poziomie zaawansowania i sprawności fizycznej, dbając o ich rozwój nie tylko na płaszczyźnie maksymalizacji wyników sportowych, ale świadomości żywieniowej i czerpania radości z procesu rozwoju i pokonywania własnych barier.